Wybierz sam

Grupy w DA Karmel

Również w niedzielę mamy co robić. Służymy i śpiewamy Bogu podczas liturgii. Ta niedzielna msza święta jest przeznaczona głównie dla studentów i absolwentów. Po niej mamy możliwość spotkania się razem na chwilę rozmowy.

Scrolluj

Chór DA

Jesteśmy grupą studentów i absolwentów, która lubi muzykę. Swoim śpiewem ubogacamy liturgię niedzielnej akademickiej Mszy Świętej, ale również inne wydarzenia w Duszpasterstwie i nie tylko. Nasze umiejętności rozwijamy podczas wyjazdów warsztatowych gwarantujących dobrą zabawę.

Wiek

19+


Kiedy?

Niedziela, 16:00


Kontakt

Teresa Wawszczak, Maria Masłowiec
chor.dakarmel@gmail.com

Karmel+

Karmel+ to przestrzeń dla absolwentów. Dzielenimy się Słowem Bożym i swoją codziennością. Rozmawiamy na ważne dla nas tematy. Wszystko po to, by coraz odważnej ewangelizować, gdziekolwiek i kogokolwiek. Wzajemne wsparcie wypróbowanych przyjaciół jest w tym nieodzowne!

Wiek

24-35 lat


Kiedy?

Czwartek, 19:00


Kontakt

Anna Wypych
karmelplus@gmail.com

Mężczyźni Karmelu

To grupa skierowana wyłącznie do mężczyzn. Tworzymy wspólnotę, która uczy się dojrzałego, odpowiedzialnego podejścia do męskości. Cenimy sobie nasze wartości.

Wiek

19-35 lat


Kiedy?

III środy miesiąca, po mszy o 18:00


Kontakt

Tomasz Kumięga
mezczyzni.karmelu@gmail.com

Kuźnia Miłości

W naszej „Kuźni Miłości” skupiamy się na wspólnej pracy nad jakością relacji z Bogiem, relacją w małżeństwie, z dziećmi i innymi ludźmi. Jest to miejsce zarówno dla młodych małżeństw jak i już rodzin z malutkimi dziećmi.

Kiedy?

Niedziela, 16:00


Kontakt

Piotr Jedliński
piotr.jedlinski@gmail.com

© 2019. Duszpasterstwo Akademickie Karmel.

Projekt: Tomasz Kumięga