Wybierz sam

Grupy w DA Karmel

W naszym duszpasterstwie każdy znajdzie swe miejsce - odkryj je i ty przyjmując zaproszenie Boga do naszego Duszpasterstwa. Zapraszamy!

Scrolluj

DA Karmel

Jesteśmy wspólnotą studentów, która uczy się żyć duchowością karmelitańską - prostą, pełną modlitwy oraz skupioną na poszukiwaniu Boga w codziennych sprawach. Dlatego właśnie wielu określa ją jako "mistykę codzienności". Jednak nikt z nas nie chodzi z głową w chmurach. życie bliżej Boga, oznacza dla nas również bycie bliżej drugiego człowieka i jego codziennych zmagań z rzeczywistością wiary i nie tylko. Każdego dnia uczymy się jak ważne jest posiadanie dobrych relacji z innymi. A najlepszą drogą do tego jest właśnie karmelitańska duchowość.

Wiek

19+


Kiedy?

Niedziela, 18:00 - Msza święta (Kościół) ; 19:00 - spotkanie integracyjne (podziemia duszpasterstwa)

Wtorek, 19:00 - Adoracja (Kościół) ; 19:45 - spotkanie formacyjne (podziemia duszpasterstwa)


Kontakt

Daria, Weronika
dakarmel@gmail.com

Karmel Plus

Karmel Plus to przestrzeń dla absolwentów. Dzielenimy się Słowem Bożym i swoją codziennością. Rozmawiamy na ważne dla nas tematy. Wszystko po to, by coraz odważnej ewangelizować, gdziekolwiek i kogokolwiek. Wzajemne wsparcie wypróbowanych przyjaciół jest w tym nieodzowne!

Wiek

24+


Kiedy?

Czwartek, 19:00 - Adoracja (Kościół) ; 20:00 - spotkanie formacyjne (podziemia duszpasterstwa)


Kontakt

Anna Wypych
karmelplus@gmail.com

Chór DA

Jesteśmy grupą studentów i absolwentów, która lubi muzykę. Swoim śpiewem ubogacamy liturgię niedzielnej akademickiej Mszy Świętej, ale również inne wydarzenia w Duszpasterstwie i nie tylko. Nasze umiejętności rozwijamy podczas wyjazdów warsztatowych gwarantujących dobrą zabawę.

Wiek

19+


Kiedy?

Niedziela, 16:00 - Próba chóru (podziemia duszpasterstwa)


Kontakt

o. dr Piotr Zerzucha OCD
chor.rakowicka18@gmail.com

Kuźnia Miłości

W naszej „Kuźni Miłości” skupiamy się na wspólnej pracy nad jakością relacji z Bogiem, relacją w małżeństwie, z dziećmi i innymi ludźmi. Jest to miejsce zarówno dla młodych małżeństw jak i już rodzin z malutkimi dziećmi.

Kiedy?

Druga niedziela miesiąca, 15:00 - Msza święta (podziemia duszpasterstwa) ; 16:00 - spotkanie formacyjne (podziemia duszpasterstwa)


Kontakt

Piotr Jedliński
piotr.jedlinski@gmail.com

© 2019. Duszpasterstwo Akademickie Karmel.

Projekt: Tomasz Kumięga